Obsah stránky

Aktuality

 

Stránky [ < ] 1 2 [ > ]
 

Nouzový stav - platná nařízení vlády - viz. odkaz

pátek, 26. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-a-ochranna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/

 

Vánoční akce a trhy - epidemiologická opatření

čtvrtek, 25. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

 

OBECNÍ ADVENTNÍ SBÍRKA - Přispějte i VY na již III. ročník obecní materiální sbírky, letos na pomoc a pro radost seniorům z domova důchodců v Čáslavi.

sobota, 20. listopad 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

 
1

Výlov rybníku v Nové Lhotě - z důvodu opravy rybníku muselo dojít k vypuštění a výlovu. Ráda bych poděkovala myslivcům z Mysliveckého spolku Kluky, hasičům z Olšan a všem, kteří se na výlovu podíleli.

úterý, 19. říjen 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Výlov rybníku v Nové Lhotě - z důvody opravy rybníku muselo dojít k vypuštění a výlovu, kterého se ujali myslivci z Mysliveckého spolku Kluky. Výlov zaujal i místní obyvatele, kteří přihlíželi. Kapra si sice neodnesli, ale zavzpomínali jsme na poslední opravy a vznik rybníku. Pro všechny bylo připraveno občerstvení ve formě opékání špekáčků. Po výlovu přijeli hasiči z Olšan, kteří omyli kamenné a betonové části. Od pondělí již pracovníci obecního úřadu, posíleni o jednoho zedníka, spárují vypadané spáry mezi kameny a budou betonovat rozpadlou kamennou opěrnou zeď. Všem moc děkujeme.

 
bio

SVOZ ODPADŮ v roce 2021 - první svoz BIO odpadu je 12.dubna 2021, poslední svoz BIO odpadu je 22. listopadu 2021

úterý, 09. březen 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

 
Stránky [ < ] 1 2 [ > ]