Obsah stránky

Aktuality

 

Stránky [ < ] 1 2 [ > ]
 

VHS oznamuje změnu ceny vodného a stočného. Od 1.4.2022 bude účtováno za vodné za 1 m3 57,96 Kč bez DPH, tj. 63,76 Kč s DPH a stočné za 1 m3 48,79 Kč bez DPH, tj. 53,67 Kč s DPH.

čtvrtek, 17. březen 2022 // ÚŘAD INFORMUJE

 

Oznámení o vyhlášení revize katastru nemovitostí v katastrálním území Kluky u Čáslavi, Pucheř a Nová Lhota od 1.3.2022 do 30.9.2022

středa, 02. březen 2022 // ÚŘAD INFORMUJE

 
Bez náhledu

Obecní úřad Kluky zavádí v naší obci novou službu - Mobilní rozhlas

čtvrtek, 17. únor 2022 // ÚŘAD INFORMUJE

Obecní úřad Kluky zavádí v naší obci novou službu - Mobilní rozhlas Vážení občané, v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní Rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů. Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat: SMS zprávy, hlasové zprávy, e-maily, zprávy do aplikace o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, čištění ulic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího. Registrujte se na: https://kluky.mobilnirozhlas.cz/ nebo vyplňte registrační leták: Registrační leták mobilní rozhlas Kluky, který stačí vyplnit a doručit na úřad Kluky.

 

Ceny vodného a stočného na rok 2022

středa, 06. prosinec 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

 
1

Výlov rybníku v Nové Lhotě - z důvodu opravy rybníku muselo dojít k vypuštění a výlovu. Ráda bych poděkovala myslivcům z Mysliveckého spolku Kluky, hasičům z Olšan a všem, kteří se na výlovu podíleli.

úterý, 19. říjen 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Výlov rybníku v Nové Lhotě - z důvody opravy rybníku muselo dojít k vypuštění a výlovu, kterého se ujali myslivci z Mysliveckého spolku Kluky. Výlov zaujal i místní obyvatele, kteří přihlíželi. Kapra si sice neodnesli, ale zavzpomínali jsme na poslední opravy a vznik rybníku. Pro všechny bylo připraveno občerstvení ve formě opékání špekáčků. Po výlovu přijeli hasiči z Olšan, kteří omyli kamenné a betonové části. Od pondělí již pracovníci obecního úřadu, posíleni o jednoho zedníka, spárují vypadané spáry mezi kameny a budou betonovat rozpadlou kamennou opěrnou zeď. Všem moc děkujeme.

 
Stránky [ < ] 1 2 [ > ]