Obsah stránky

Obecní úřad Kluky zavádí v naší obci novou službu - Mobilní rozhlas

čtvrtek, 17. únor 2022 // ÚŘAD INFORMUJE

Obecní úřad Kluky zavádí v naší obci novou službu - Mobilní rozhlas Vážení občané, v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní Rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů. Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat: SMS zprávy, hlasové zprávy, e-maily, zprávy do aplikace o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, čištění ulic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího. Registrujte se na: https://kluky.mobilnirozhlas.cz/ nebo vyplňte registrační leták: Registrační leták mobilní rozhlas Kluky, který stačí vyplnit a doručit na úřad Kluky.

Text // Správce